Hoppa till innehållet

Kontaktpersoner

Admininistration

Bild på rektor Gunilla Kolm

Gunilla Kolm
Rektor

gunilla.kolm@vastanviksfhs.se
0247-641 14

Bild på biträdande rektor och ansvarig för boende Barbro From

Barbro From
Biträdande rektor

barbro.from@vastanviksfhs.se
0247-641 04

Bild på ekonomichef Stig Grosshed

Stig Grosshed
Ekonomichef

stig.grosshed@vastanviksfhs.se
0247-641 06

Bild på admninistratör Maria Larsson

Maria Larsson
Administratör

maria.larsson@vastanviksfhs.se
0247-641 43

Bild på administratör på deltid Sanna Åstrand

Sanna Åstrand
Administratör deltid

sanna.astrand@vastanviksfhs.se
0247-641 03

Förskolan

Bild på förskolechef Kerstin Thydén

Kerstin Thydén
Förskolechef

kerstin.thyden@vastanviksfhs.se
0247-641 34

Köket

Patrik Furhoff
Kökschef 

patrik.furhoff@vastanviksfhs.se
0247-641 31

Lokalvård

Annelie Losbjer
Städledare

annelie.losbjer@vastanviksfhs.se
0247-641 40

Lokalvård

Johan Ekers
Fastighetsskötare

johan.ekers@vastanviksfhs.se
0247-641 36